Strijelci: 0:1 Merle (5), 0:2 Buršić (10)

Žuti kartoni: Kvesić, Mikulica, Gršić (Krk), Vidović, Mašić (Crikvenica).

KRK: Mohorović, Kvesić, Šabalja (46 Turčić), Turkalj, Miš-Mešić, Jurešić, Mikulica, Šamanić (46 Gršić), Zec, Radić, Jović.

CRIKVENICA: Baričević, Bogdanić, Mazzarolli (90+2 Rubčić), Butorac, Šarković (90+2 Svetić), Buršić (63 Mašić), Merle, Suden (90+2 Škoro), Vidović, Antanasković (60 Smojver), Fumić.

Jurešić u petoj minuti a minutu kasnije Jović mogli su utakmicu sa Crikvenicom odvesti u drugom pravcu.

Nespretnost Krčkih napadača kažnjena je već u slijedećem napadu gostiju gdje je Moreno sigurno poentirao za vodstvo od 0:1. Pet minuta kasnije identična akcija Kiraca i na semaforu je stajalo već visokih 0:2. Ovaj put stijelac je bio nekadašnji igrač Krka Buršić. Do kraja poluvremena još jedna dobra prilika za domaćina no Turkalj iz blizine zamalo prebacuje vrata vrlo dobrog Baričevića.

U drugom dijelu gosti, zadovoljni učinjenim, povlače se na četrdesetak metara  od svojeg gola pokušavajući dugim loptama i upošljavanjem napadača, ugroziti gol domaćina no to im ne uspjeva. Nogometaši Krka i u drugom poluvremenu stvaraju dobre prilike, u 75 minuti preko Jurešića, u 85 preko  Zeca i konačno u 88 preko Turkalja no ostaje stara boljka iz prošlog dijela prvenstva i vapaj za realizacijom i realizatorom. Dojam je da krčani ne pružaju loše partije u polju ali nema onoga zašto se igra nogomet, a to su golovi. U dosadašnjem dijelu prvenstva postignuto ih je ukupno samo devet što je u nekim boljim vremenima davao jedan napadač iste ekipe.

Slijedi derbi začelja, a nogometaši Krka putuju u Hreljin na noge ekipi Naprijeda.

Počeli su sa takmičenjem i ekipe kadeta i juniora. U svo prvom nastupu u proljetnom dijelu prvenstva i jedni i drugi gostovali su u Labinu kod Rudara.

Kadeti Krka su vodili cijelu utakmicu 0:1 da bi u posljednjim minutama primili gol i propustili priliku za punim plijenom. Strijelac za krčane bio je Ivan Sršić.

Juniori su golovima Noe Miš Mešića nadigrali domaćine i pobjedili sa 1:2.

Informativno

Klub je osnovan 15. prosinca 1940. godine. Seniorska ekipa natječe se u 3. zapadnoj hrvatskoj nogometnoj ligi. Natjecanje se odvija po dvostrukom bod-sustavu i to u dvije nogometne sezone, jesenskoj i proljetnoj.